Вівторок, 18.06.2019, 08:07

Рукотвори Волині

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про сайт

РУКОТВОРИ ВОЛИНІ:
практична взаємодопомога і культура

Громадська організація «РУКОТВОРИ ВОЛИНІ» є добровільним громадським об'єднанням, яке здійснює відродження, збереження та розвиток українського народного декоративного мистецтва та художніх промислів .

Що ми пропонуємо світу?

«Рукотвори Волині» – це добровільне об’єднання майстрів різних напрямків творчості. Стрижнем, довкола якого ми згуртовані, є культура. Діяльність рукотворів включає продовження народних традицій, передачу знань і вмінь молодим покоління, розвиток існуючих технік і пошук нових шляхів для вираження творчості. Ми відкриті до співпраці з іншими громадськими і державними організаціями, діяльність яких теж спрямована на примноження краси у світі. Рукотворам небайдужі і суспільні процеси, які впливають на життя краю, адже організація громади у суспільство – це важлива складова культури. Щоб висловити своє ставлення до вагомих подій, наші майстри беруть активну участь у благодійних ярмарках, громадських обговореннях і інших заходах.

Що ми пропонуємо своїм членам?

Структура організації – це об’єднання рівних задля практичної користі. Ми подаємо колективні звернення для відстоювання своїх інтересів, організовуємось для спільних виїздів на ярмарки, гуртуємось при закупівлі матеріалів для економії на доставці, ділимось один з одним досвідом і техніками і т.д. і т.п. Кожен може бути почутий і рішення вагомих питань завжди виноситься на загальні збори. Покаранням за ініціативу може бути лише те, що вас назначать відповідальним за втілення висунутої ідеї. І це цілком серйозно, бо ми не благодійна установа для майстрів, а дієва і згуртована група, в якій кожен повинен бути готовий підтримати інших і організацію взагалі, якщо виникне така потреба. Обов’язковою вимогою також є повага до інших і прийняття їхньої думки (пам’ятаймо про культуру!). Тому ми розраховуємо на прагнення дотримуватися порядності і морально-етичних цінностей (або Обліко моралє :) ) наших членів між собою і у стосунках з іншими людьми.